12.03.2014

MØT VÅRE «KICKSTART» DELTAGERE

 

Kickstart-02

KLARE FOR 8 UKERS KICKSTART MED WWW.TRENPÅNETT.NO:

Tina, Roger og Mona er med som test-personer for nyheten «KickStart». Disse tre vil dere bli bedre kjent med i løpet av ukene som kommer:-) KickStart´n skal hjelpe medlemmene våre med å få en skikkelig pang start på treninga! Test-deltagerne er veid, målt og de har vært igjennom noen fysiske tester. Dere kan følge med på hvordan det går med dem hver eneste uke inne på bloggen og facebook siden vår. Skal man bli i bedre form, så er det viktig at man setter seg noen klare mål. Da er veien staket ut, så da er det bare å: «GJØR DET, GJØR DET, GJENNOMFØR DET»!

KICK-START´N VIL BLI TILGJENGELIG FOR ALLE VÅRE MEDLEMMER I LØPET AV NESTE UKE:

Allerede i neste uke så ligger dette opplegget tilgjengelig inne på www.trenpånett.no for alle våre medlemmer. Forklaringen kommer både som video og med en enkel utskriftsversjon. Det er også opprettet et eget «KickStart» arrangement» inne på vår lukkede gruppe («Medlemmer av Trenpånett.no»). Dette er  for alle dere som er medlemmer hos oss.  Der inne kan dere stille spørsmål, få gode råd, motivere hverandre, loggføre treningen, og bli kjent med andre «Trenpånettére» 🙂

Sporty hilsen Renate Bolland